Soru:
Grenadinin soğutulması gerekiyor mu?
adambox
2010-07-23 05:42:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Uzun süredir şansım olmadan bir şişe Rose's Grenadine arıyordum, bu yüzden içki dükkanında kocaman bir litre Llord's gördüğümde , Yakaladım. Yine de bu kadar çok buzdolabı alanı ayırmak istediğimden emin değilim. Bunun yerine onu barın arkasında tutabilir miyim?

Şeker bir koruyucudur ve içinde biraz da alkol var, bu yüzden benim tahminim rafta sorun değil.

üç yanıtlar:
#1
+12
Aaronut
2010-07-23 05:51:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Diğer nar şurubu türlerinden emin değilim, ancak Rose'unki ile aynı olduklarını varsayarsak, soğutulmaları gerekmez .

Mesele bu değil şeker içerirler - pratikte hiçbir şey değildirler ancak şeker, su ve birkaç "kimyasal" dan oluşur. Şişeye orijinalinde olmayan başka bir şey koymazsanız, orada gerçekten bozulabilecek hiçbir şey yok.

Yanlışlıkla oraya bir parça tavuk düşürmediyseniz, kesinlikle soğutma konusunda endişelenmeyin. Rafta oturabilir.

Oh ... Yanlışlıkla her zaman alkolüme tavuk düşürürüm ... hasta olmama şaşmamalı.
Bilginize, Rose's gibi mağazalardan satın aldığınız nar şurubu genellikle alkol içermez. Ekşi karışım veya margarita karışımı gibi - likör değil, sadece mikser.
#2
+4
tipster
2012-04-04 02:21:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Etiket üzerindeki numarayı aradım. Rose'un nar şurubunun raf ömrü 6 ay SOĞUTULMUŞTUR. Benimkini bir süredir likör dolabımda saklıyordum, acayip kokmadığı sürece iyi olacağını söyledi. Bu yüksek şeker içerikli ürünlerin hiçbiri geleneksel anlamda gerçekten 'kötü' gitmiyor.

telefonu kullanmak için oylama - asla yapmadığım bir şey;)
#3
-1
vindicated fears
2015-05-09 11:47:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Muhtemelen 3 buçuk yıl veya daha uzun süredir dolabımda bir şişe Rose's Grenadine şurubu açtım, şimdi dün gece onu gün batımı ve gün doğumu yapmak için kullandım, tadı harikaydı ve ben ne de konuğumdan hiçbiri hastalandı. birkaç ila çok içen dışında. Başkalarını talep edemem ama bu gece kız arkadaşımla şişeyi bitireceğim. Yarın iyi günler!

"İçtim ve kimse hastalanmadı", "içmek güvenlidir" den çok farklıdır.


Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 2.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...